همه چیز درباره زبان برنامه نویسی go

زبان برنامه نویسی go

زبان برنامه نویسی go یک زبان کامپایل شده است. زبان های کامپایل شده به دلیل سرعت که دارند به طور مستقیم به یک کد در سطح ماشین تبدیل می شوند، که می تواند به طور مستقیم توسط کامپیوتر خوانده شود. کامپایلر go مزایایی همچون بررسی خطاها و استقرار آسانتر و توانایی بهینه سازی کد شما را دارد. زبان برنامه نویسی go توسط کارکنان گوگل ساخته شده است.

برای انجام پروژه متلب مهندسی برق و سفارش شبیه سازی پروژه متلب مهندسی برق با ما همراه باشید.

همه چیز درباره زبان برنامه نویسی go

زبان برنامه نویسی golang  که به زبان برنامه نویسی منبع باز هم گفته می شود به همت افراد علاقه مند راه اندازی شده است. یادگیری زبان برنامه go بسیار آسان بوده است و بکارگیری آن بسیار سر راست بوده، و خواندن آن برای سایر توسعه دهندگان قابل استفاده است. زبان go به عنوان زبان مشابه زبان C برای ساخت و نگهداری انواع برنامه های سازمانی کراس پلت فرم اشتراک زیادی با جاوا دارد. و ابزاری است برای توسعه سریع کدی که قرار است اجرا شود.

برای انجام پروژه متلب مهندسی مکانیک و سفارش شبیه سازی پروژه متلب مهندسی مکانیک با ما همراه باشید.

می توان بین GO و PYTHON یک خط موازی شباهت ها قرار داد ولی با این وجود تفاوت ها بیشتر است. زبان GO بیشتر از زبان های دیگر برای انجام کار ها مناسب است. با وجود اینکه زبان برنامه نویسی GO از دیگر زبان های برنامه نویسی بسیار متفاوت است، اما مفاهیم مشترک زیادی با آنها دارد. محدودیت های سخت افزاری باعث می شود ما از زبان برنامه نویسی GO استفاده کنیم. توسعه دهندگان هم بر طبق این مبنا باید برنامه هی خود را بهینه سازی کنند.

برای انجام پروژه متلب پردازش تصویر و سفارش شبیه سازی پروژه متلب پردازش تصویر با ما همراه باشید.

انجام پروژه گمز
ادامه مطلب

استفاده از زبان برنامه نویسی GO برای هر سطح از برنامه نویسی توصیه می شود. علتش پشتیبانی از ویژگی های کاربردی است ولی در کنار آن سیستم مدیریت اتوماتیک حافظه ارائه می شود.

مزایای زبان برنامه نویسی GO چیست؟

زبان برنامه نویسی GO  علاوه بر قابل درک بودن زبانی محبوب از نظر مولتی تسکینگ است، این بدین معناست که شما با استفاده از زبان GO چندین کار را با هم پیش می برید. زبان GO توسط GOOGLE پشتیبانی می شود، بنابراین متد های بسیار کاربردی در آن لحاظ شده است.

برای انجام پروژه متلب کامپیوتر و سفارش شبیه سازی پروژه متلب کامپیوتر با ما همراه باشید.

از دیگر مزایای زبان برنامه نویسی GO عبارتند از..

 • سطح دسترسی بیشتر با سخت افزار
 • بالا رفتن سرعت نوشتن و اجرای برنامه
 • نوشتن برنامه با کیفیت تر
 • نزدیک بودن دو زبان انسان و کامپیوتر
 • ساخت برنامه های اندروید
 • قابلیت کامپایل شدن به زبان ماشین
 • پشتیبانی گوگل به عنوان طراح زبان go  
 • کد نویسی در آن مانند زبان های Ruby و Python به سادگی انجام می شود.
 • قابلیت اجرای چندین task را داراست.

معایب زبان برنامه نویسی GO

علاوه بر مزایایی که گفته شد زبان برنامه نویسی go دارای معایبی است که دانستن آن به شما کمک می کند تا شناخت بهتری نسبت به آن پیدا کنید :

برای انجام پروژه cfd با متلب و سفارش شبیه سازی پروژهcfd  با متلب با ما همراه باشید.

 • نسبت به دیگر زبان های برنامه نویسی رابط کاربری ضعیف تری در کتابخانه ها دارد.
 • امکان دارد برای مدیریت حافظه به صورت دستی داشته باشد.
 • ماشین مجازی ندارد.
 • بعضی مواقع امنیت مجازی با مشکل روبرو می شود.
 • زبان برنامه نویسی go یک زبان شی گرا نیست.

یادگیری زبان برنامه نویسی go

اگر قصد یادگیری زبان برنامه نویسی go را دارید مسیر پیش روی شما به سادگی یادگیری زبان پایتون است. باید این نکته را بدانید که یادگیری یک زبان برنامه نویسی به علاقه زیادی نیاز دارد، علاوه بر آن باید به محیط های برنامه نویسی نیز آشنایی داشته باشید.  برای یادگیری زبان برنامه نویسی گو باید روش های حل چالش و مسئله را یاد بگیرید. برای آشنایی بیشتر با زبان برنامه نویسی گو بهتر است به سایت گو سری بزنید، ماژول ها مختلف در go lang  را ببینید.

برای انجام پروژه سیمولینک متلب و سفارش شبیه سازی پروژه سیمولینک متلب با ما همراه باشید.

انجام پروژه فلوئنت
ادامه مطلب

متاسفانه این راهنما زبان فارسی را فعلا پشتیبانی نمی کند. اما شاید در آینده ای نزدیک این اتفاق بیافتد. زبان پایتون یک زبان شی گراست در حالی که زبان go اینگونه نیست. البته این به معنی برتری زبان پایتون به زبان گو نیست، بلکه کاربرد این دو زبان در حوزه های مختلف و همچنین سادگی در یادگیری آنهاست. زبان برنامه نویسی گو و پایتون نسبت به زبان های جاوا و سی پلاس پلاس بسیار ساده تر هستند.

برای انجام پروژه متلب عمران و سفارش شبیه سازی پروژه متلب عمران با ما همراه باشید.

گو برای زبان برنامه نویسی ایده آل است در حالی که پایتون یک زبان محبوب برای حل مسئله علم داده استفاده می شود. ولی ویژگی اصلی برنامه گو این است که توسط ابرقدرتی به اسم گوگل پشتیبانی می شود، پس می شود آپدیت ها و کاربرد های بیشتری در آینده برای آن تصور کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

آماده برای شروع

همین حالا درخواست بهترین فریلنسر را برای پروژه خود ثبت نمائید.