بهترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید

نرم افزار برنامه نویسی اندروید

سوالی که مطرح می شود این است که محیط برنامه نویسی اندروید و یا همان نرم افزار برنامه نویسی اندروید چیست و چه کارهایی انجام می دهد؟ در دنیای امروز اندروید یکی از پرکاربرد ترین سوژه های برنامه نویسی به شمار می آید. در ضمن اندروید پلتفرمی که می توانید به وسیله آن انواع اپلیکیشن های کاربردی را اجرا کنید. کاربرد های مهم این برنامه ها به حدی است که اهمیت برنامه نویسی را از گذشته بیشتر کرده است.

برای انجام پروژه متلب و سفارش شبیه سازی پروژه متلب با ما همراه باشید.

نرم افزار برنامه نویسی اندروید

اهمیت اندروید موجب شده تا برنامه نویسان بیش از گذشته به این زمینه کاری اهمیت بدهند. با استفاده از این زبان های برنامه نویسی میتوانید به توسعه بهتر برنامه های اندروید بپردازید. یکی از ویژگی های خوب برنامه نویسی های اندرویدی این است که وقتی از نشستن در پشت کامپیوتر خسته شدید میتوانید با استفاده از موبایل خود به این کار بپردازید. یکی از مشکلاتی که برنامه نویسان اندروید با آن مواجه هستند یافتن یک نرم افزار برنامه نویسی مناسب برای آن است. به همین منظور شما را با انواع نرم افزار های برنامه نویسی مناسب برای اندروید آشنا می کنیم.

نرم افزار برنامه نویسی اندروید استودیو  Android Studio

این محیط برنامه نویسی یکی از قدرتمندترین نرم افزار های برنامه نویسی است و یکی از کارآمد ترین ابزار ها جهت توسعه اندروید می باشد و تمام امکانات لازم برای ایجاد برنامه در اندروید را دارد. نرم افزار اندروید استودیو جزء معدود نرم افزار هایی است که از جانب گوگل پشتیبانی می شود. این نرم افزار همچنین از  SDK و NDK پشتیبانی می کند، در واقع می توان گفت اندروید استودیو یک نرم افزار جاوا برای اندروید به حساب می آید. از جمله مزیت های این محیط برنامه نویسی نرم افزار برنامه نویسی اندروید عبارتند از : 

برای انجام پروژه لینگو و سفارش شبیه سازی پروژه لینگو با ما همراه باشید.

  • پشتیبانی از  سی پلاس پلاس (++C) و کاتلین
  • توسعه برنامه فلاتر
  • استفاده رایگان از اندروید استودیو
  • نرم افزار برنامه نویسی اندروید ویژوال استودیو زامارین Xamarin

این زبان برنامه نویسی برای توسعه برنامه ها و پیاده سازی ها ی اندروید می باشد و محصول شرکت مایکروسافت. این زبان برنامه نویسی که از زبان #C استفاده می کند برای سیستم عامل های گوشی های اندروید و IOS طراحی شده است. 

برای انجام پروژه اسپین-هایسیس و سفارش شبیه سازی پروژه اسپین–هایسیس با ما همراه باشید.

5 زبان برنامه نویسی ویژه علاقه مندان مهاجرت
ادامه مطلب

زبان برنامه نویسی بیسیک فور اندروید  B4A

شاید کمتر در مورد این زبان برنامه نویسی صحبت شده باشد، این زبان برنامه نویسی به توسعه دهندگان کمک می کند تا با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک برنامه هایی را برای سیستم اندروید ایجاد کند. استفاده از این زبان برنامه نویسی برای مبتدیان هم قابل اجراست ولی تنها برای سیستم عامل های اندروید طراحی شده است و برنامه های دیگران را پشتیبانی نمی کند.

برای انجام پروژه اتوکد و سفارش شبیه سازی پروژه اتوکد با ما همراه باشید.

از جمله کار هایی که این رم افزار انجام می دهد می توان گفت به این شرح است:  رفع مشکلات از طریق بلوتوث بی سیم انجام می شود، و دارا بودن یک ویرایشگر بصری برای مدیریت اپلیکیشن.  B4A به کاربرانش این اجازه را می دهد تا کتابخانه های خود را که در جاوا نوشته شده اند به اشتراک بگذارند. در ضمن این ابزار توسعه دهنده به صورت رایگان نیست. 

برنامه نویسی اندروید  AIDE

از طریق این زبان برنامه نویسی می توانید انواع برنامه ها را از طریق گوشی های اندروید و تبلت ایجاد کنید. زبان برنامه نویسی AIDE از زبان های برنامه نویسی مانند JavaScript و HTML و CSS پشتیبانی می کند. با استفاده از این زبان برنامه نویسی می توانید وب سایت درست کنید و بهتر است بدانید که با پروژه Eclipse نیز سازگار می باشد. نرم افزار برنامه نویسی اندروید.

نرم افزار برنامه نویسی اندروید ترمینال آی دی ای  Terminal IDE

این نرم افزار با کاربری فوق العاده ای که دارد به صورت رایگان در اختیار افراد قرار گرفته است. از جمله خصوصیات خوبی که دارد این است که به صورت کاملا مجزا ASCII روی صفحه نمایش قرار می گیرد، قابلیت برقراری ارتباط به وسیله TELNET و استفاده از کیبورد خارجی به صورت جداگانه را دارد. نرم افزار برنامه نویسی اندروید.

برای انجام پروژه SPSS و سفارش شبیه سازی پروژه SPSS با ما همراه باشید.

همه چیز درباره برنامه نویسی بلاکچین
ادامه مطلب

زبان برنامه نویسی اندروید فون گپ  Phonegap

این زبان برنامه نویسی در نرم افزار برنامه نویسی اندروید به صورت رایگان می باشد، شما به وسیله PhoneGap می توانید برنامه های موبایل cross-platform را بدون استفاده از زبان های توسعه دهنده بسازید. تمامی برنامه هایی که به وسیله این زبان برنامه نویسی توسعه یافته اند جزء برنامه های ترکیبی محسوب می شود که هم مزیت برنامه های بومی را دارد و هم برنامه های وب. از جمله مزیت عالی این زبان برنامه نویسی پشتیبانی از سیستم عامل های HP webOS، Windows، Google، Ios، Mobile و Blackberry می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

آماده برای شروع

همین حالا درخواست بهترین فریلنسر را برای پروژه خود ثبت نمائید.