بهترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی بک اند

زبان های برنامه نویسی بک اند

موضوع این مقاله از شبیه سازی بهترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی بک اند می باشد. در حال حاضر دو نوع توسعه وب بنام فرانت اند و بک اند وجود دارند، توسعه دهنده فرانت اند در قسمتی از سرور های وب که با کاربران در ارتباط هستند، در حال فعالیت هستند و توسعه دهنده بک اند کد نویسی در قسمت سرور را انجام می دهد. این بخش برای کاربر و مخاطب قابل دیدن نیست. توسعه دهندگان بک اند هنگام ساخت وب سایت کد های مورد نظرشان را در قسمت سرور می نویسند.

زبان های برنامه نویسی بک اند

بنابراین هر قسمتی از وب سایت که برای کاربران قابل مشاهده نباشد بک اند می گویند. زبان های برنامه نویسی از موضوعات مهم هستند زیرا توسعه دهندگان بک اند برای تسهیل کار خود از آن استفاده می کنند. استفاده از زبان برنامه نویسی بک اند موجب می شود توسعه دهنده نظر و انتخاب متفاوتی داشته باشد. زبان های برنامه نویسی بک اند.

برای انجام پروژه پایتون اصفهان با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

همانطور که می دانید C و JAVA از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی هستند، در اینجا می خواهیم بهترین زبان های برنامه نویسی بک اند را به شما معرفی کنیم:

PYTHON

JAVA

PHP

RUBY

RUST

GO

#C

PERL

SQL

زبان برنامه نویسی پایتون

پیتون یکی از زبانهای برنامه نویسی پر طرفدار و به قول معروف کاربر پسند است، این زبان برنامه نویسی به زبان انگلیسی مانند جاوا گزینه بسیار خوبی برای تازه کار ه می باشد. پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا است، پایتون یک زبان برنامه نویسی تفسیری است و احتیاجی به تلفیق ندارد. پایتون به دلیل تنوع در برنامه ها دلیل دیگری برای قدرتمند تر کردن این زبان برنامه نویسی است. از زبان پایتون برای ایجاد و راه اندازی سایت هایی که پویا هستند و کاربر خیلی راحت با ان در ارتباط و تعامل است مورد استفاده قرار می گیرد.

برای انجام پروژه پایتون کرج با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

مهم ترین ابزار های مهندسی کامپیوتر
ادامه مطلب

همچنین قابلیت ادغام شدن با زبان های برنامه نویسی C  و C++ را دارد. اجرای کد در زبانه برنامه نویسی پایتون به صورت خط به خط انجام شده و نیازی به تلفیق ندارد. پایتون یک کتابخانه پشتیبانی دارد و امکان کد نویسی های طولانی و خسته کننده را کاهش می دهد، به طور اساسی پایتون یک زبان برنامه نویسی قدرتمند است و و قابل تفسیر و نیاز ی به تدوین ندارد. شرکت هایی که از پایتون استفاده می کنند عبارتند از Netflix ، Spotify ، Uber ، Asana و Pinteres.

جاوا نوعی از زبان های برنامه نویسی بک اند

 زبان برنامه نویسی JAVA  یک زبان برنامه نویسی قدرتمند است و یکی از بهترین و محبوب ترین زبان برنامه نویسی بک اند می باشند. اندروید برای توسعه برنامه های خود از زبان برنامه نویسی جاوا استفاده می کند. جاوا نیز دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی بک اند کرده است. زبان های برنامه نویسی بک اند.

برای انجام پروژه پایتون مشهد با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

  • جاوا یک زبان برنامه نویسی قابل مدل سازی است.
  • زبان برنامه نویسی جاوا بسیار ساده است بنابراین استفاده از آن برای کاربران آسان است. 
  • جاوا یک زبان برنامه نویسی مستقل است و آن را می توان برای هم زبان های برنامه نویسی بکار برد. 
  • جاوا از مدیریت حافظه خوبی برخوردار است و میزان خطا در آن پایین است. زبان های برنامه نویسی بک اند.
  • یکی از ویژگی های عالی جاوا این است که می تواند چند کار را باهم انجام دهد  و این منجر به صرفه جویی در حافظه می شود. 
  • ولی منحصر به فرد ترین ویژگی جاوا امنیت آن است که می توان با خیال راحت و توسعه امن در تمام وب سایت ها مورد استفاده قرار داد. 

PHP نوعی از زبان های برنامه نویسی بک اند

زبان برنامه نویسی PHP  نیز یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی بک اند می باشد. این زبان برنامه نویسی برای تازه کار بسیار مناسب است در ضمن نصب آن نیز کاری ساده می باشد. کاربران می توانند با استفاده از این زبان برنامه نویسی اطلاعات زیادی از جوامع آنلاین پیدا کنند. در واقع زبان برنامه نویسی PHP یک زبان که ویژگی های منحصر به فردش سبب شده تا یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در میان توسعه دهندگان وب باشد. 

برای انجام پروژه پایتون تبریز با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

انجام پروژه پایتون تبریز
ادامه مطلب

زبان برنامه نویسی RUBY نیز شی گرا و پویا است که برای انجام برنامه هایی مانند ساخت وبلاگ و ساخت برنامه های وب و همچنین توسعه برنامه های بازی مورد استفاده قرار می گیرد. زبان برنامه نویسی روبی بک اند یکی از توسعه دهندگان وب پشتیبانی می کند و مبتدیان در این حوزه بیشتر به این سمت گرایش دارند. زیرا به دوستانه ترین جوامع کاربر شهرت دارد. اما یکی از ویژگی های خاص روبی که آن را یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی کرده است به شرح زیر است: 

برای انجام پروژه پایتون غرب تهران با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

همه چیز در روبی به شکل اشیا بازگو می شود، به اصطلاح هر شی یک کلاس دارد و هر کلاسی ابری دارد و این قانون برای تمام اشیاء کاربرد دارد. انعطاف پذیر بودن این زبان آن را منحصر به فرد کرده شما می توانید شی را به آن اضافه ویا  کم کنید. برای ساخت وب سایت پویا از زبان برنامه نویسی پویا استفاده می شود. درک زبان روبی بسیار آسان است.

زبان برنامه نویسی RUST

RUST  نیز یک زبان برنامه نویسی جدید است  و زبانی ارزشمند برای یادگیری است. RUST نیز  مانند زبان های برنامه نویسی C ,C++  جهت برنامه نویسی برای سیستم های سطح پایین کاربرد دارد. ولی سیستم RUST یک ویژگی به همه اینها اضافه کرده است و آن سرعت و امنیت است. زبان های برنامه نویسی بک اند.

  زبان برنامه نویسی  GO نوعی از زبان های برنامه نویسی بک اند

 این زبان برنامه نویسی ساخت نرم افزار ساده و قابل اعتماد را آسان می کند. و این ویژگی عالی زبان برنامه نویسی بک اند ان را جزء بهترین زبان های برنامه نویسی کرده است. در ضمن GO یکی از زبان های برنامه نویسی محبوب و مورد علاقه گوگل است. و یک زبان ساده برنامه نویسی برای مهندسانی که تازه با کار می خواهند آشنا شوند. این زبان برنامه نویسی مشابه C و C++  عمل می کند و زبانی عالی برای ساخت سرور های وب دارد. 

زبان برنامه نویسی #C

زبان C یک زبان هدفدار و مشابه به زبان C است. این زبان برای اولین بار توسط مایکروسافت  برای ساخت برنامه های ویندوز ساخته شد. زبان سی شارپ مشتق شده زبان C و C++ است بنابراین کسی که به این دو زبان مسلط  باشد زبا شارپ را راحتتر می داند. زبان های برنامه نویسی بک اند.

برای انجام پروژه داده کاوی با پایتون با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

انجام پروژه تشخیص چهره با پایتون
ادامه مطلب

زبان برنامه نویسی PERL

یک زبان برنامه نویسی عمومی است که در واقع برای دستکاری مت ایجاد شده است. و اکنون برای کار هایی مثل مدیریت وب سایت، برنامه نویسی و توسعه GUI مورد استفاده قرار می گیرد. زبان های برنامه نویسی بک اند.

زبان برنامه نویسی SQL

داده ها قسمت اصلی برنامه های وب هستند، برای نگه داری این داده ها ها از سیستم پایگاه داده استفاده می شود. SQL  یک زبان برنامه نویسی است که کاربران به وسیله آن با داده ها کار می کنند. به طور خلاصه SQL برای تعامل با پایگاه داده استفاده می شود.این زبان برای مبتدیان بسیار مناسب است. زبان های برنامه نویسی بک اند.

برای انجام پروژه پایتون در شیراز با تیم حرفه ای سیمولنسر همراه باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

آماده برای شروع

همین حالا درخواست بهترین فریلنسر را برای پروژه خود ثبت نمائید.