فریلنسر کیست و چطور می توان فریلنسر شد؟

فریلنسر

آیا می دانید فریلنسر کیست و چطور می توان فریلنسر شد؟ در دنیای امروز اینترنت در همه در دسترس انسانها قرار گرفته است و با توجه به اینکه بسیاری از شغل ها را می توان توسط اینترنت انجام داد کار افراد بسیار آسانتر شده و می توانند با داشتن یک لب تاب و اینترنت تمام نیاز های شغلی خود را انجام بدهند. به این نوع کار کردن ها که بدور از محل کار مشخص انجام می شود دورکاری می گویند که رواج آن هر روز بیشتر می شود، مزیت بسیار عالی آن این است که در زمان و هزینه  نیز صرفه جویی می شود و همین مهم ترین عامل مهم ترین دلیل برای انتخاب این شغل پرطرفدار است.

برای انجام پروژه متلب کامپیوتر و سفارش شبیه سازی پروژه متلب کامپیوتر با ما همراه باشید.

فریلنسر کیست؟

به فرایند پیدا کردن مشتری، انجام پروژه و تحویل آن و کسب درآمد بدون اینکه در محل حضور فعال داشته باشید فریلنسینگ می گویند. شما می توانید این کار را در هر جایی که هستید انجام دهید مثل کافی شاپ، اتاق خواب و هر جای دیگری. این شغل برای کسانی که دانشجو هستند وقت کافی برای کار های تمام وقت را ندارند و همچنین برای زنان خانه دار که فرصت کار کردن در خارج از خانه را ندارند بسیار عالی ست.

برای انجام پروژه متلب مهندسی برق و سفارش شبیه سازی پروژه متلب مهندسی برق با ما همراه باشید.

فریلنسر ها به میزان زمانی که برای کارشان می گذارند می توانند کسب درآمد داشته باشند آنها زمان مشخصی برای انجام کارهایشان ندارند و همین یک نکته مثبت برای این کار است. از جمله کسانی که می توانند با توجه به تخصص خود به کار فریلنسری بپردازند عبارتند از: کارشناسان تولید محتوا، گرافیست ها، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و غیره… واژه فریلنسر در سال 2014 در ایران معروف شد و از آن زمان افراد در این حیطه مشغول به کار شدند، اما هنوز افراد زیادی هستند که با وجود استعداد در این زمینه آشنایی کامل و لازم را از این شغل دورکاری یا فریلنسری ندارند. 

شغل فریلنسر چیست؟

فریلنسری به مشاغلی گفته می شود که فرد می تواند با افراد و شرکت های متعددی کار کند و به آنها خدمات بدهد و لازم نیست که فقط به یک فرد خاص تعهدی داشته باشد. در واقع می توان گفت فرد خودش خود اشتغالی ایجاد کرده است. ویژگی بارز فریلنسری عدم حضور در محل کار مشخص است و این فرد می تواند با استفاده از اینترنت و لپ تاپ به صورت دورکاری به ارائه خدمات بپردازد. اما شغل فریلنسری در کنار مزیت های خوبی که دارد معایبی نیز به همراه دارد که در اینجا به آن اشاره می کنیم.

برای انجام پروژه cfd با متلب و سفارش شبیه سازی پروژهcfd  با متلب با ما همراه باشید.

برای فریلنسر شدن چه شرایط و امکاناتی لازم است؟
ادامه مطلب

معایب فریلنسری

یکی از معایبی که این شغل دارد این است که کار و پروژه خواسته شده را در زمان مشخص باید تحویل دهید و این افراد دلیل اینکه شغل ثابتی ندارند مجبور می شوند کار های پیشنهادی را رد نکنند بنابراین ممکن است نتوانند کارهایشان را در زمان معلوم برای مشتریان بفرستند و این بدقولی باعث عدم همکاری با مشتریان شود. مورد بعدی اینکه هیچ تضمینی برای اینکه مشتری در مدت طولانی با شما کار کند وجود ندارد و هر زمان که نخواهد می تواند فسخ قرارداد کند.

برای انجام پروژه متلب مهندسی مکانیک و سفارش شبیه سازی پروژه متلب مهندسی مکانیک با ما همراه باشید.

کس درآمد در این شغل به صرف زمان زیادی بستگی دارد و همچنین تجربه شما در این عرصه، بنابراین این طور نیست که شما در این شغل چند روزه به درآمد بالایی برسید زیرا افراد زیادی هستند که همچنان اعتماد زیادی به نیرو های در کار نداشته و هر زمان قطع همکاری می کنند. از معایب مهمی که این شغل دارد این است که شامل بیمه توسط کارفرما نمی شود، زیرا در قانون نیز به این مورد پرداخته نشده است. از دیگر معایب فریلنسری این است که بیشتر پروژه ها باید بدون قرارداد رسمی توسط فریلنسر مورد قبول واقع شوند. 

مزایای فریلنسری

فریلنسر می تواند در هر ساعتی از شبانه روز به کار خود بپردازد.

در این کار استقلال کاری دارید و مجبور نیستید برای ترفیع در جایگاهتان به هر دستوری گوش دهید.

دستمزد توسط شما تعیین می شود.

به هیچ سرمایه ای به جز لپ تاپ و اینترنت نیاز ندارید.

حالا با تمام این معایب و محاسنی که عرض کردیم چطور می شود فریلنسر شد؟

برای انجام پروژه متلب پردازش تصویر و سفارش شبیه سازی پروژه متلب پردازش تصویر با ما همراه باشید.

برای فریلنسر شدن چه شرایط و امکاناتی لازم است؟
ادامه مطلب

شما می توانید با مشخص کردن حیطه کاری خود و همچنین تخصصی که دارید بپردازید. مثلا شما به عنوان یک گرافیست می توانید هم در این حوزه کار کنید و هم در دیگر حوزه ها مشغول به کار شوید. شما با استفاده از تبلیغات و ارتباط با همکاران فریلنسر خود می توانید به دنبال مشتری باشید. وبسایت هایی نیز برای فریلنسر ها وجود دارد که میتوانند با ساخت پروفایل در این وبسایت ها از مشتریان سفارش بگیرند.

دیدگاه خود را بنویسید

آماده برای شروع

همین حالا درخواست بهترین فریلنسر را برای پروژه خود ثبت نمائید.