ما بهترین فریلنسرها را برای پروژه شما انتخاب می کنیم

انجام پروژه های تحقیقاتی و شبیه سازی با بهترین تیم فریلنسری ایران در پلتفرم سیمولنسر. ما مطابق با نیازهای شما بهترین متخصصان را به کار خواهیم گرفت.

پرطرفدارترین نرم افزارهای تحت پوشش

شبیه سازی مقالات

مقالاتی که قصد شبیه سازی آنها را دارید و می خواهید مطابق خروجی های مقاله برای شما تحلیل گردند برای ما بفرستید و در کوتاه ترین زمان بهترین کیفیت را تحویل بگیرید.

همچنین ارائه ایده های نوآوری و اضافه کردن به مقاله و گزارش نویسی از مقاله نیز تخصص ماست.

ثبت درخواست

کافی است فرم زیر را تکمیل نمائید تا مدیران پروژه ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس برقرار نمایند. آنها پروژه شما را بررسی میکنند و بهترین پیشنهاد ممکن را برای انجام آن به شما می دهند.

در سیمولنسر کلیه نرم افزارهای مهم و کاربردی پوشش داده می شوند

با بزرگترین و محبوب ترین شبکه فریلنسرهای با استعداد ارتباط برقرار کنید تا بهترین نتیجه را برای پروژه خود کسب کنید.

مزایای کار با Simulancer

کیفیت تضمینی

در موارد نادری که کار ما نتواند شما را راضی کند، تا زمانی که 100% رضایت داشته باشید، دوباره روی آن کار خواهیم کرد. و اگر هنوز راضی نیستید، برگشت هزینه کامل دریافت می‌کنید، بدون سؤال.

پایبند به زمانبندی

ما همیشه تلاش می کنیم شما در محدودیت های زمانی که دارید برتری یابید. و اگر یک مهلت وعده داده شده را حتی یک روز از دست بدهیم، بازپرداخت کامل را پیشنهاد می کنیم.

آموزش رایگان

کلیه پروژه هایی که توسط ما انجام می گردد شامل آموزش رایگان نیز می باشد. آموزش ها تا زمان تسلط شما به نحوه اجرای شبیه سازی ها ادامه خواهد یافت.

ارائه کلیه کدها

پروژه انجام شده به درخواست دهنده تعلق دارد و ضمن حفظ مالکیت معنوی آن، کلیه کدهای نرم افزاری و دیتابیس ها به وی تحویل داده می شود.

ارائه گزارش مکتوب

کلیه پروژه ها و شبیه سازی های انجام شده به همراه یک گزارش مکتوب کامل و جامع از روند اجرا، تحلیل فرآیندها و خروجی ها می باشد.

انجام اصلاحات

همه سعی ما انجام پروژه ها بدون نقص می باشد، در موارد کمی اگر پروژه انجام شده از نظر شما نیاز به تغییرات و اصلاحات داشته باشد این کار به صورت رایگان انجام می گیرد.

رسالت ما کمک و مشاوره به طیف وسیع محققین کشور در راستای رسیدن به اهداف علمی و پژوهشی آنها می باشد.